Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Šūšanas kursi

Ja Tu vēlies šūt, bet vēl neproti to, vai vēlies papildināt savas prasmes, izmanto izdevību un apgūsti jaunas zināšanas mūsu šūšanas apmācību programmās! Mēs esam izveidojuši programmas gan iesācējiem, gan šuvējiem ar pamata zināšanām.

Piesakies!

Akadēmija

Tekstilizstrādājumi interjerā

Jau no aizvēsturiskiem laikiem ir zināms par tekstilizstrādājumiem interjerā. Tie ir greznojuši gan karaļnamu buduārus, gan ieviesuši mājīgumu vienkāršā kalpones istabā. Tieši drapējums telpā nosaka, kāda loma tiek tai piešķirta – vai tā ir viesistaba, vai guļamistaba, vai arī bērnistaba.


Atpakaļ

Cepure ar apmali

Cepuru dizainere
Helēna Pilaine

Ieteicamie materiāli: mēteļaudumi, vilnas audumi, trikotāža, jaukto šķiedru audumi, velvets, džinss, brezents u.c.
Jaukto šķiedru audumus ieteicams izlīmēt ar līmes audumu.
Piegriežot cepures detaļas no velveta, uzkārsums virzienā uz leju.

Cepures šūšanai nepieciešams:

1) Virsaudums 0.25m (ja auduma platums 1.40m)

2) Oderes audums, vai kokvilnas audums 0.20m (ja auduma platums 1.40m)

3) Līmes audums

Piegrieztnes bilde (57. izmērs).
P.S. Lai varētu izmantot piegrieztni attiecībā 1:1, saglabājiet to uz sava datora un izdrukājiet uz A4 lapas. Pēc izdrukas pārmēriet vai piegrieztne atbilst norādītajiem izmēriem. Ja nepieciešams, proporcionāli palieliniet vai samaziniet to.

Izmēriet savu galvas apkārtmēru un, ja tas ir lielāks vai mazāks par 57cm, izmainiet piegrieztni. Izdaliet galvas apkārtmēru ar 6 un Jūs iegūsiet skaitli, kas atbilst piegrieztnes apakšdaļas platumam. Samazināt vai palielināt piegrieztni var sākot no raustītās līnijas uz leju.

Lekālu izvietojums

* Pievienojiet lekāla sānu detaļām vīles tiesu. Apakšmalai vīles tiesa nav jāpievieno.

Šūšana:

1. Sašujiet kopā divas galvas daļas detaļas. Atlociet vīles katru uz savu pusi un nošujiet ar dekoratīvo šuvi. Pie šīm detaļām piešujiet trešo detaļu, atlociet vīles un nošujiet ar dekoratīvo šuvi.

2. Tieši šādā veidā sašujiet nākamās trīs detaļas. Ir izveidojušās divas cepures daļas.

3. Abas cepures daļas sašujiet kopā, precīzi savienojot centrā (cepures augšējā daļā). Atlociet un nošujiet vīles. Cepures virsdaļa ir sašūta.

4. Analoģiski sašujiet oderes detaļas.

5. Cepures virsējā daļā ievietojiet oderi savienojot kreisās puses. Precīzi savietojiet detaļu centrus un saspraudiet ar kniepadatām. Ar šujmašīnu šujot pa cepures apakšmalas perimetru, savienojiet abas detaļas kopā. Cepures virsdaļa ir sašūta.

6. Piegriezto apmales detaļu pielaikojiet cepures virsdaļai un noprecizējiet garumu. Sašujiet apmales īsākās malas kopā. Vīli atlociet un atgludiniet, nošujiet ar dekoratīvo šuvi.

7. Sašūto cilindrisko detaļu ielociet uz pusēm garenvirzienā.

8. Cepures virsdaļu izveriet uz kreiso pusi. Uz tās uzvelciet salocīto apmales detaļu un precīzi savienojiet abu detaļu apakšmalas. Abas detaļas pa perimetru sašujiet kopā.

9. Apmetiniet vīli.

10. Izveriet cepuri uz labo pusi un atlociet apmali. Apmali dažās vietās var piestiprināt pie cepures virsdaļas.Vērtējums (4.3) 13 balsis

+1 +2 +3 +4 +5

Komentāri (0)

  • sujmasinas.lv
    izsaki viedokli pirmais !
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties

Izstrāde un atbalsts