Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Šujmašīnu noma!

Jūs protat šūt, bet Jums nav šujmašīna? Jaunu pirkt negribās, jo paredzētajiem darbiem tā ir nepieciešama tikai dažas dienas? Piedāvājam vēl nebijušu pakalpojumu Latvijā - šujmašīnu un overloku noma!
Ieskaties
ŠEIT!

Akadēmija

Kas ir tekstilmozaīka (Quilt)?

Tekstilmozaīka – angļu valodā Patchwork vai Quilt pie mums pazīstama ir tikai nesen. Šīs tehnikas vēsture ir ļoti sena un fascinējoša. Sākums tai var būt Ēģiptē, Ķīnā kā arī Persijas vai Indijas laukos.


Atpakaļ

Šūšana ar dubulto adatu

Vortāls šuvējiem
sujmasinas.lv

Trikotāžas izstrādājumu apakšmalu apstrāde ar dubulto adatu.

1. Šujmašīnai uzliek zig-zag pēdiņu un adatu plāksnīti (standarta pēdiņa un plāksnīte) un ievieto 4mm dubulto adatu. Augšējā diega spriegojumu uzstāda pret atzīmi 3.

2. Uzliek papildus spoles turētāju un uzliek divas diegu spoles.

3. Iever diegus no abām spolēm, virzot tos pa vienu ceļu līdz diega vadītājiem pie adatas turētāja. Tālāk vienu diegu iever aiz labā diega vadītāja un labajā adatā, otru attiecīgi aiz kreisā diega vadītāja un kreisajā adatā.

4. Noloka un nogludina izstrādājuma apakšmalu. Nolocīto apakšmalu nošuj ar sadieguma dūrieniem tā, lai vīle veidotos pāris milimetru attālumā no auduma malas. Šādā veidā sagatavojot apakšmalu, vieglāk varēs nošūt taisnu vīli ar dubulto adatu un vienlaicīgi apstrādāt neapmetināto auduma malu.

5. Novietojiet audumu zem pēdiņas tā, lai sadieguma līnija atrastos tieši pa vidu starp abām adatām. Pavelciet diegu galus zem pēdiņas un uz aizmuguri. Šujiet, viegli virzot audumu.

6. Kad vīle nošūta, izņemiet audumu un nogrieziet diegus. Uzmanīgi izvelciet sadieguma diegus. Šādi nošūta apakšmala ir elastīga.

7. Izstrādājuma kreisajā pusē veidojas zig-zag dūrieni un tie apstrādā neapmetināto auduma malu.Vērtējums (4.7) 27 balsis

+1 +2 +3 +4 +5

Komentāri (0)

  • sujmasinas.lv
    izsaki viedokli pirmais !
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
Jaunumi veikalā

Izstrāde un atbalsts