Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Klienta karte

Sākot ar 2011. gada 15. aprīli, sujmasinas.lv piedāvā iespēju pieteikties mūsu veikala Klienta kartēm. Ar Klienta karti Jums ir iespēja iegādāties preces ar noteiktu atlaidi. Karte ir virtuāla un tās noformēšana ir bezmaksas.

Akadēmija

Tekstilizstrādājumi interjerā

Jau no aizvēsturiskiem laikiem ir zināms par tekstilizstrādājumiem interjerā. Tie ir greznojuši gan karaļnamu buduārus, gan ieviesuši mājīgumu vienkāršā kalpones istabā. Tieši drapējums telpā nosaka, kāda loma tiek tai piešķirta – vai tā ir viesistaba, vai guļamistaba, vai arī bērnistaba.

Šūšanas apmācības - 7. sezona

Zaļā krāsa - programmas aktīvas, tiek pieņemti pieteikumi.
Sarkanā krāsa - uz šīm programmām šobrīd jauni pieteikumi netiek pieņemti.

Ja Tu vēlies šūt, bet vēl neproti to, vai arī vēlies papildināt savas jau esošās prasmes, nāc pie mums un apgūsti jaunas zināšanas mūsu šūšanas apmācību programmās! Mēs esam izveidojuši programmas gan iesācējiem, gan šuvējiem ar pamata zināšanām. Piedāvājam arī meistarklases atsevišķu izstrādājumu šūšanai un jaunu iemaņu apgūšanai. 

Konstruēsim tikai svārkus, bet pārējiem izstrādājumiem, lai lieki nekavētu laiku, izmantosim žurnālos pieejamās gatavās piegrieztnes. Iemācīsim piegrieztnes pārveidot vajadzīgajam modelim un pielāgot individuālām auguma īpatnībām. Teoriju pie mums apgūst paralēli praktiskajam darbam. Šujam sarežģītāko detaļu un tehnoloģisko mezglu paraugus visa apmācību procesa laikā.

Grupā maksimālais cilvēku skaits ir 7, un tāpēc mūsu ļoti pieredzējušās un lieliskās pasniedzējas var individuāli strādāt ar katru kursu dalībnieku. Katrai darba vietai ir sava šujmašīna un overloks. Ņemot vērā mūsu ilggadējo pieredzi šūšanas tehnikas tirdzniecībā, apmācībām izvēlētas ļoti kvalitatīvas šūšanas un gludināšanas iekārtas un piederumi. Nodarbības notiek brīvā un nepiespiestā gaisotnē, un jā, pie mums regulāri skan smiekli. :)

Šo gadu laikā ir izveidojušās "klubu grupiņas", uz kurām reizi vai divos mēnešos nāk meitenes, kuras kursus ir jau pabeigušas, bet ir radušies jauni jautājumi pasniedzējām, un arī, lai atkal satiktos. Mēs nepiedāvājam profesionālu izglītību, bet vēlamies Jums palīdzēt sajust šūšanas prieku un piepildīt savas radošās fantāzijas, radot savu individuālo garderobi.

Gaidīsim Jūs mūsu šūšanas klasē Rīgā, Stabu ielā 71. Kursu dalībniekiem piedāvājam arī īpašas atlaides šūšanas tehnikas iegādei.

Šūšanas programmas

- Apģērbu šūšana (ar priekšzināšanām)
  10, 20 vai 28 nedēļu apmācību programma, 1 x nedēļā

- Apģērbu šūšanas pamati (iesācējiem, saīsinātā programma)
  16 nedēļu programma, 1 x nedēļā

Pieteikties apmācībām
Tālrunis uzziņām: 26611211

Meistarklases

- Apģērbu šūšana ar overloku
  4 nedēļu apmācību programma, 1 x nedēļā

- Biksīšu (apenīšu) šūšana
  1 nodarbības apmācību programma, 4h

- Šūšana ar speciālajām pēdiņām
  1 nodarbības apmācību programma, 3h

- Trikotāžas šūšana ar šujmašīnu
  1 nodarbības apmācību programma, 3h

- Šujmašīnas darba dūrienu veidi un speciālās pēdiņas
  1 nodarbības apmācību programma, 4h

Pieteikties apmācībām
Tālrunis uzziņām: 26611211


Izstrāde un atbalsts