Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Klienta karte

Sākot ar 2011. gada 15. aprīli, sujmasinas.lv piedāvā iespēju pieteikties mūsu veikala Klienta kartēm. Ar Klienta karti Jums ir iespēja iegādāties preces ar noteiktu atlaidi. Karte ir virtuāla un tās noformēšana ir bezmaksas.

Akadēmija

Mašīnizšūšana

Sievietes visos laikos ir lepojušās ar savu rokdarbu prasmi. Mašīnizšūšana Latvijā ir pazīstama jau no pagājušā gadsimta 20-iem gadiem. Lietojot šujmašīnu,  var izveidot unikālus rakstus. Ar šujmašīnu ir iespēja atdarināt visas rokdarbu izšūšanas tehnikas: rišeljē, broderī, caurās vīles, divvirzienu izvilkumu, skaitāmizšuvumu, spodršuvuma, aplikāciju tehnikas.

Meistarklase – līmaudumi/flizelīni, līmlentes un to pielietojums

Šūšanas piederumu veikalos ir nopērkami dažādu veidu un tipu līmaudumi/flizelīni. Meistarklasē tiks sniegta informācija par šo palīgmateriālu izmantošanu, lai jums būtu vieglāk orientēties veikalu piedāvājumos, un, lai jūs varētu izmatot tos pēc iespējas lietderīgāk. Meistarklasē tiks apskatīti dažādi (vismaz 10 veidu) līmaudumi/flizelīni. Kursantiem tiks izdalīti uzskates līdzekļi - līmaudumu/flizelīnu un līmlenšu paraugi, kurus varēs ņemt līdzi. Uz nodarbību var ņemt sevi interesējošu audumu un līmaudumu/flizelīnu paraugus, lai varētu aprunāt to pielietojumu.

Nodarbības plāns:
  1. Līmaudumu/flizelīnu pielietojums:
    a) Kādos izstrādājumos šuj;
    b) Paraugu līmēšana.

  2. Līmlenšu pielietojums:
    a) Kādos izstrādājumos šuj;
    b) Paraugu līmēšana.

Apmācību programma (1 nodarbība, 3h)
Trešdienās no plkst. 09:00-12:00
Sākam 26.04.2017.

Pasniedzēja: Antra Landsberga

Mācību maksa - Eur 30,00

Pieteikties apmācībām
Tālrunis uzziņām: 67270060

Jaunumi veikalā

Izstrāde un atbalsts