Janome 920 šujmašīna

Šujmašīnu veidi, iespējas, atšķirības. T.sk. izšūšanas mašīnas.

Janome 920 šujmašīna

Atbildētlietotājs AnnaL rakstīja Pirmdiena Jūnijs 03, 2013 9:23 pm

Sveiki!
Vēlos iegādaties šujmašīnu. Iepriekš esmu šuvusi priekš sevis, ir gadījies šūt dažāda biezuma un materiāla audumus, sākot no plāniem aizskariem un beidzot ar biezu džinsu un mākslīgo ādu. Neesmu nekāda šūšanas profesionāle, daru to, kad ir kāda ideja un iedvesma, pārsvarā pāršuju vai sašuju kādu drēbju gabalu. Iepriekšējā šujmašīna ir nolietojusies, tādēļ meklēju jaunu, kas spētu šūt dažāda biezuma audumus, taču esmu ierobežota līdzekļos, varu atļauties līdz 110ls dārgu mašīnīti. Mana izvēle krita uz Janome 920, tā kā, pēc manis atrastajām atsauksmēm, šī mašīna spēj šūt dažāda biezuma audumus un tai ir noderīga "fīča" - viena soļa pogcauruma šūšana. Varbūt kādam ir vēl kādas atsauksmes vai informācija par šo mašīnīti? Kādi ir tās dūrieni, kādās situācijās noder? Vai varbūt kāds analogs? Būšu pateicīga par atbildēm :)
AnnaL

Atbildes: 1
Pievienojies: Pirmdiena Jūnijs 03, 2013 9:04 pm

Re: Janome 920 šujmašīna

Atbildētlietotājs iuz rakstīja Piektdiena Jūnijs 28, 2013 10:07 pm

Dūrienus vari apskatīt šeit:
http://sujmasinas.lv/?wp=30&sg=78&sid=912

un tur arī dažos vārdos uzrakstīts kam tie paredzēti. Par mašīnas spējām vislabāk Tev izstāstīs pie dīlera (Rīgā, Bruņinieku ielā 28). Kā arī pameklē info google.com angļu un krievu valodās.
iuz

Atbildes: 2
Pievienojies: Piektdiena Jūnijs 28, 2013 9:58 pm

Atgriezties uz Šujmašīnas

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Izstrāde un atbalsts