Overloku vai šujmašīnu

Šujmašīnu veidi, iespējas, atšķirības. T.sk. izšūšanas mašīnas.

Overloku vai šujmašīnu

Atbildētlietotājs Kaktuss rakstīja Piektdiena Decembris 13, 2013 3:00 pm

Esmu dillemas priekšā. Gluži kā gadu mijā - sākt jaunu dzīvi, jeb tomēr nē :D .

Ar šūšanu sāku tikai tagad iepazīties. Pāris kg sabojātu audumu jau ir:) un svārki sev un meitā ar'. Un esmu zināmas dillemas priekšā. Ko pirmo pirkt - šujmašīnu vai overloku. Zinu tikai to, ka man vairāk pie sirds iet trikotāžas apģērbs un tas liek domāt, ka kārtīgs overloks sākumā būtu pareizākais pirkums. Līdz šim šuvu ar aizlienētu mašīnu, bet gribas arī savu ;)

Protams, neiztikt bez abiem, tas nu man ir skaidrs pēc tām ''smukām'' vīlēm, kas redzamas apģērba iekšpusē. Bet visu uzreiz nevar. Dievs nemīl, ka nabags trako:)

Nu tad dāmas, ko jūs man ieteiktu? Un ko tirgotāji, šūšanas meistari ieteiktu?
Kaktuss

Atbildes: 2
Pievienojies: Piektdiena Decembris 13, 2013 2:52 pm

Re: Overloku vai šujmašīnu

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Sestdiena Decembris 14, 2013 2:21 pm

Kaktuss rakstīja:Esmu dillemas priekšā. Gluži kā gadu mijā - sākt jaunu dzīvi, jeb tomēr nē :D .

Ar šūšanu sāku tikai tagad iepazīties. Pāris kg sabojātu audumu jau ir:) un svārki sev un meitā ar'. Un esmu zināmas dillemas priekšā. Ko pirmo pirkt - šujmašīnu vai overloku. Zinu tikai to, ka man vairāk pie sirds iet trikotāžas apģērbs un tas liek domāt, ka kārtīgs overloks sākumā būtu pareizākais pirkums. Līdz šim šuvu ar aizlienētu mašīnu, bet gribas arī savu ;)

Protams, neiztikt bez abiem, tas nu man ir skaidrs pēc tām ''smukām'' vīlēm, kas redzamas apģērba iekšpusē. Bet visu uzreiz nevar. Dievs nemīl, ka nabags trako:)

Labdien!
Protams, šujot trikotāžu, overloks ir lielisks palīgs un ar to var sašūt lielāko daļu izstrādājuma. Tomēr apakšmalu, piedurkņu galu un kakla izgriezumu apstrādei šujmašīna parasti ir vajadzīga (vienīgi, ja izstrādājumam atstāj nenolocītas apakšmalas, tad var iztikt). Jums pareizākais variants varētu būt iegādāties labu overloku un vienkāršu šujmašīnu ar nelielu dūrienu skaitu. Piemēram: Janome MyLock 204D/990D un Janome Juno E1015.
sujmasinas.lv

Atbildes: 105
Pievienojies: Trešdiena Decembris 24, 2008 11:23 pm

Atbildētlietotājs Kaktuss rakstīja Sestdiena Decembris 14, 2013 8:44 pm

sujmasinas.lv rakstīja:
Kaktuss rakstīja:Esmu dillemas priekšā. Gluži kā gadu mijā - sākt jaunu dzīvi, jeb tomēr nē :D .

Labdien!
Protams, šujot trikotāžu, overloks ir lielisks palīgs un ar to var sašūt lielāko daļu izstrādājuma. Tomēr apakšmalu, piedurkņu galu un kakla izgriezumu apstrādei šujmašīna parasti ir vajadzīga (vienīgi, ja izstrādājumam atstāj nenolocītas apakšmalas, tad var iztikt). Jums pareizākais variants varētu būt iegādāties labu overloku un vienkāršu šujmašīnu ar nelielu dūrienu skaitu. Piemēram: Janome MyLock 204D/990D un Janome Juno E1015.

Sakiet, a' lietotas šujmašīnas pie jums arī var dabūt?
Kaktuss

Atbildes: 2
Pievienojies: Piektdiena Decembris 13, 2013 2:52 pm

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Svētdena Decembris 15, 2013 12:15 pm

Nē, mēs nodarbojamies tikai ar jaunas tehnikas tirdzniecību.
sujmasinas.lv

Atbildes: 105
Pievienojies: Trešdiena Decembris 24, 2008 11:23 pm

Atgriezties uz Šujmašīnas

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Izstrāde un atbalsts