Janome Mylock 744D

Overloku veidi, iespējas, atšķirības. T.sk. plakanšuves šujmašīnas.

Janome Mylock 744D

Atbildētlietotājs flowergirl27 rakstīja Pirmdiena Jūnijs 18, 2012 1:19 pm

Man ir šāds overloks, tikai es nekādi nevaru noregulēt uz šauro maliņu , nu tā kā zīdam apstrādāt vai volānam malu. Man nekādi nesanāk. Varbūt es daru kaut ko ne tā. Vai kāds man lūdzu varētu izpalīdzēt?
flowergirl27

Atbildes: 11
Pievienojies: Trešdiena Augusts 12, 2009 2:10 pm

Re: Janome Mylock 744D

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Pirmdiena Jūnijs 18, 2012 4:25 pm

flowergirl27 rakstīja:Man ir šāds overloks, tikai es nekādi nevaru noregulēt uz šauro maliņu , nu tā kā zīdam apstrādāt vai volānam malu. Man nekādi nesanāk. Varbūt es daru kaut ko ne tā. Vai kāds man lūdzu varētu izpalīdzēt?

Labdien!
Tātad:
1) Jāizņem kreisā adata.
2) Jāatslēdz dūriena paplašinātājs. Overloka priekšpusē ir tāds mazs sarkans slēdzītis. Tas jāpārbīda pret burtu R. Lai to izdarītu, jāuzspiež uz maliņas apgriešanas platuma regulētāju. Tikai tad, kad regulētājs iespiests līdz galam pa labi, slēdzīti var pārbīdīt.
3) Dūriena garumu uzstāda pret R.
4) Diferenciāli uzstāda pret 1.5 vai 1. Jāpamēģina uz auduma gabaliņa, kā izskatās vīle, tad arī izvēlas vajadzīgo uzstādījumu 1 vai 1.5.
5) Sarkanajam diega spriegotājam diega spriegojumu uzstāda pret 6, 7 vai 8. Atkal jāpamēģina, kā izskatās vīle.
6) Zaļajam diega spriegotājam arī palielina spriegojumu (5, 6).
Vajadzētu izdoties :)
sujmasinas.lv

Atbildes: 105
Pievienojies: Trešdiena Decembris 24, 2008 11:23 pm

Atbildētlietotājs flowergirl27 rakstīja Trešdiena Augusts 15, 2012 1:53 pm

beidzot saņēmos pamēģināt, bet man sanāk 0.4mm vai 0.5mm plata maliņa. Šaurāku vai tad nav iespējams dabūt?
flowergirl27

Atbildes: 11
Pievienojies: Trešdiena Augusts 12, 2009 2:10 pm

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Pirmdiena Augusts 20, 2012 11:43 am

flowergirl27 rakstīja:beidzot saņēmos pamēģināt, bet man sanāk 0.4mm vai 0.5mm plata maliņa. Šaurāku vai tad nav iespējams dabūt?

Apmēram tik šaura arī sanāk, bet tas ir atkarīgs arī no auduma. Jo plānāks audums, jo maliņa sanāk šaurāka. 2- diegu ierullētā maliņa arī parasti veidojas nedaudz šaurāka.
sujmasinas.lv

Atbildes: 105
Pievienojies: Trešdiena Decembris 24, 2008 11:23 pm

Atgriezties uz Overloki

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Izstrāde un atbalsts