Huskylock s21

Overloku veidi, iespējas, atšķirības. T.sk. plakanšuves šujmašīnas.

Huskylock s21

Atbildētlietotājs agne rakstīja Svētdena Janvāris 10, 2010 2:52 pm

Sveiki!
Pēc aprakstiem internetā (gan sujmasinas.lv, gan ārzemju lapās) man ir ļoti iepaticies overloks Husqvarna Viking Huskylock s21.
Mašīna ir samērā jauna, bet, varbūt, ka tai jau ir kāds lietotājs, kas var padalīties ar savu pieredzi šūšanā ar šo overloka modeli?

Galvenie jautājumi, kas mani interesē:
1) vai labi šuj plānus un ļoti elastīgus audumus (trikotāžu)? Pati šuju ar 10-gadīgu Singer šujmašīnu, kura brīnišķīgi šuj parastos audumus, bet trikotāžas šūšana diemžēl nekādi nesanāk :(
2) vai viegli mainīt dūriena veidus, īpaši pārslēgšanos no overloka dūrieniem uz plakanšuves dūrieniem?
3) un vispār, vai ir gana vienkārša un ērta lietošanā?
agne

Atbildes: 6
Pievienojies: Pirmdiena Jūnijs 29, 2009 1:10 pm

Re: Huskylock s21

Atbildētlietotājs atini rakstīja Sestdiena Marts 06, 2010 8:41 am

Esmu šī overloka īpašniece. :) Sākumā likās, kā var visu to atcerēties, kad kur jāpārslēdz, kādiem audumiem kuras vīles domātas. Adatām 5 pozīcijas, kā lai atceras, kurā reizē kur jāliek. 21 vīļu veidu galvā paturēt nav iespējams. Komplektā ir pamācība, kurā ir brīnišķīga tabula, kurā norādīts, kur kas jāpārslēdz, kā jāiever diegi. Līdzi ir arī DVD, kurā var apskatīt, kā jāiever diegi. Trikotāžu šuj brīnišķīgi, jo ir tādi dūrieni, kas paredzēti elastīgiem audumiem. Pārslēgšana uz plakanšuvēm arī nav sarežģīta- jānomaina vāciņš, jāatslēdz nazis, adatas jāieliek citā atverē un jāpārver apakšējais diegs. Pirms vest overloku mājās, iesaku pieteikties uz demonstrāciju veikalā. Visus neskaidros jautājumus pastāstīs un parādīs . Iesaku arī iegādāties papildus pēdiņas. Pagaidām iznācis izmantot gumijas iešūšanas pēdiņu. Loti viegli apstrādāt lielu kakla izgriezumu, piešujot šauru gumiju, nolocīt un pēc tam pa virsu nošujot ar plakanšuvi.
atini

Atbildes: 7
Pievienojies: Svētdena Marts 01, 2009 10:14 am

Atgriezties uz Overloki

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi

Izstrāde un atbalsts