Palīgā!

Overloku veidi, iespējas, atšķirības. T.sk. plakanšuves šujmašīnas.

Palīgā!

Atbildētlietotājs laurinsh rakstīja Piektdiena Maijs 28, 2010 9:31 pm

Esmu Huskylock 21 īpāsniece,bet nevaru saprast kur ir problēma, manī vai mašīnā...
Šujot elastiku (likru, piemēram), mašīna bieži izlaiž dūrienus, apakšā nesacilpokoties. Viss ir saregulēts un adatas jaunas, viss it kā pareizi salikts,bet kāpēc šāda problēma, netieku gudra. Varbūt kādai ir kāds padoms? Man jau pilnīgi rokas nolaidušās... :(
laurinsh

Atbildes: 1
Pievienojies: Pirmdiena Februāris 08, 2010 6:42 pm

Re: Palīgā!

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Pirmdiena Maijs 31, 2010 2:28 pm

laurinsh rakstīja:Esmu Huskylock 21 īpāsniece,bet nevaru saprast kur ir problēma, manī vai mašīnā...
Šujot elastiku (likru, piemēram), mašīna bieži izlaiž dūrienus, apakšā nesacilpokoties. Viss ir saregulēts un adatas jaunas, viss it kā pareizi salikts,bet kāpēc šāda problēma, netieku gudra. Varbūt kādai ir kāds padoms? Man jau pilnīgi rokas nolaidušās... :(

Labdien!
Pamēģiniet šūt ar slideniem diegiem (sintētiskajiem) un izmantojiet speciālās overloka adatas (http://sujmasinas.lv/?wp=30&sg=98&sid=873). Vēl var pamēģināt zem vīles likt cita materiāla lentīti. Diemžēl, dažreiz nākas saskarties ar tādiem elestīgajiem audumiem, kurus šujot overloki un arī šujmašīnas izlaiž dūrienus :(
sujmasinas.lv

Atbildes: 105
Pievienojies: Trešdiena Decembris 24, 2008 11:23 pm

Atgriezties uz Overloki

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Izstrāde un atbalsts