Krokota 3 diegu mala.

Overloku veidi, iespējas, atšķirības. T.sk. plakanšuves šujmašīnas.

Krokota 3 diegu mala.

Atbildētlietotājs naobi rakstīja Trešdiena Jūlijs 17, 2013 5:34 pm

Labdien! Vēlos sev iegādāties overloku, bet meklēju tādu kuram būtu man vēlamās opcijas, ceru ka spēsiet man palīdzēt, savādāk jau esmu apmaldījusies jo esmu iesācēja. Tātad kas man šķiet ka man būtu nepieciešams no overloka dabūt ārā - Krokota 3diegu ierullēta mala, iešuj gumiju, plakanā vīle un neredzamais dūriens.
naobi

Atbildes: 3
Pievienojies: Trešdiena Jūlijs 17, 2013 5:25 pm

Re: Krokota 3 diegu mala.

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Ceturtdiena Jūlijs 18, 2013 10:38 am

naobi rakstīja:Labdien! Vēlos sev iegādāties overloku, bet meklēju tādu kuram būtu man vēlamās opcijas, ceru ka spēsiet man palīdzēt, savādāk jau esmu apmaldījusies jo esmu iesācēja. Tātad kas man šķiet ka man būtu nepieciešams no overloka dabūt ārā - Krokota 3diegu ierullēta mala, iešuj gumiju, plakanā vīle un neredzamais dūriens.

Labdien!
Daži papildus jautājumi:
1. Ko nozīmē "krokota" ierullētā mala?
2. Vai ar plakano vīli domāta plakanšuves vīle trikotāžas apakšmalu apstrādei, vai dekoratīvā plakanā vīle?
Neredzamās apakšmalas atšūšanai un gumijas piešūšanai nepieciešamas papildus pēdiņas ar kurām, šīs operācijas var izpildīt.
sujmasinas.lv

Atbildes: 105
Pievienojies: Trešdiena Decembris 24, 2008 11:23 pm

Atbildētlietotājs naobi rakstīja Ceturtdiena Jūlijs 18, 2013 1:33 pm

Krokota mala ir apskatama seit bukleta : http://navbukleta.lv

Drosvien biju tad domajusi plakansuves vili, kad labaja puse ir divas parastas ka sujmasinas viles, bet kreisaja puse overloka krusteniskas vilites.
Skatijos ka brother lapa overlokiem pie funkcijam ir uzrei klat neredzamas viles un gumijas iesusanas iespejas, iespejams ka domatas atseviskas pedinas.

P.S. Šo atbildi ir rediģējis lapas administrators.
naobi

Atbildētlietotājs admin rakstīja Ceturtdiena Jūlijs 18, 2013 8:57 pm

Pēc Jūsu norādītās adreses nebija atrodams neviens buklets.
admin
Site Admin

Atbildes: 7
Pievienojies: Piektdiena Decembris 12, 2008 12:23 am

Atbildētlietotājs naobi rakstīja Piektdiena Jūlijs 19, 2013 9:47 am

naobi

Atbildētlietotājs sujmasinas.lv rakstīja Piektdiena Jūlijs 19, 2013 12:04 pm

Tātad, bukletā redzamā malas apdare ir parastā 3-diegu ierullētā maliņa, tikai šinī gadījumā ar diferenciāļa uzstādījumu ir panākts, ka šūšanas laikā auduma mala tiek izstiepta. Šādi var apstrādāt plānus trikotāžas audumus un slīpajā diegā piegrieztus plānus materiālus. Šāda funkcija ir visiem mūsu mājas lapā izvietotajiem overlokiem.
Plakanšuves vīles veido tikai 5-diegu overloki, vai plakanšuves mašīnas (tām nav overloka funkciju).
Nevienam 4- diegu vai 5- diegu overlokam ( arī Brother ) nav atsevišķa funkcija gumijas iešūšana un slēptās apakšmalas apstrāde. Šīs šūšanas operācijas var izpildīt, uzstādot speciālās papildus pēdiņas.
sujmasinas.lv

Atbildes: 105
Pievienojies: Trešdiena Decembris 24, 2008 11:23 pm

Atbildētlietotājs leons90 rakstīja Trešdiena Jūlijs 02, 2014 9:42 am

sujmasinas.lv rakstīja:

Tātad, bukletā redzamā malas apdare ir parastā 3-diegu ierullētā maliņa, tikai šinī gadījumā ar diferenciāļa uzstādījumu ir panākts, ka šūšanas laikā auduma mala tiek izstiepta. Šādi var apstrādāt plānus trikotāžas audumus un slīpajā diegā piegrieztus plānus materiālus. Šāda funkcija ir visiem mūsu mājas lapā izvietotajiem overlokiem.
Plakanšuves vīles veido tikai 5-diegu overloki, vai plakanšuves mašīnas (tām nav overloka funkciju).
Nevienam 4- diegu vai 5- diegu overlokam ( arī Brother ) nav atsevišķa funkcija gumijas iešūšana un slēptās apakšmalas apstrāde. Šīs šūšanas operācijas var izpildīt, uzstādot speciālās papildus pēdiņas.

ļoti informatīvi, paldies, šo to nezināju!
leons90

Atbildes: 1
Pievienojies: Trešdiena Jūlijs 02, 2014 9:41 am

Atbildētlietotājs saboteur rakstīja Trešdiena Aprīlis 19, 2017 12:58 pm

leons90 rakstīja:
sujmasinas.lv rakstīja:

ļoti informatīvi, paldies, šo to nezināju!

Man arī noderēja. Paldies liels!
saboteur

Atbildes: 2
Pievienojies: Pirmdiena Aprīlis 07, 2014 8:42 pm

Atgriezties uz Overloki

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

Izstrāde un atbalsts