Lasiet aprakstu par šo produktu arī ražotāja mājas lapā »»

30 dūrienu veidi
Šujmašīnai ir 30 dūrienu veidi, t.sk. 3 veidu 1-soļa pogcaurumi un dūrieni trikotāžai. 
Horizontāli novietots kuģītis
Šāda kuģīša sistēma nodrošina klusu šujmašīnas darbību, atvieglo spolītes ievietošanu un novērš apakšējā diega samezglošanos. Spolītes turētāja vāciņš ir caurspīdīgs, lai varētu sekot diega daudzumam spolītē. 
1-soļa pogcaurums
Jums atliek tikai ievietot pogu automātiskā pogcauruma pēdiņā, pavilkt uz leju pogcauruma sviru, piespiest pedāli, un tiks uzšūts pogas izmēram atbilstošs viena soļa pogcaurums.
Regulējams dūriena garums - 5mm
Šujmašīnai iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo dūriena garumu. Maksimālais dūriena garums - 5mm. 
Regulējams dūriena platums - 7mm
Šujmašīnai iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo dūriena platumu. Maksimālais dūriena platums - 7mm. 
LCD ekrāns
Ekrānā tiek parādīts izvēlētais dūriena veids, tā garums un platums, kā arī ieteicamā pēdiņa uzstādītajam dūriena veidam u.c.
Biezu un plānu audumu šūšana
Pateicoties iespējai pacelt pēdiņu maksimāli augstu un lielajam adatas caurduršanas spēkam, iespējams kvalitatīvi šūt pat ļoti biezus audumus (džinss, mēteļu audumi, āda) un vairākas auduma kārtas. Arī plānu audumu šūšana nesagādā nekādas grūtības.
Regulējams pēdiņas spiediens
Izmainot pēdiņas spiedienu uz audumu, iespējams kvalitatīvi šūt dažāda biezuma un faktūru audumus.
Šūšana atpakaļgaitā vīles nostiprināšanai
Piespiežot atpakaļgaitas sviru, šujmašīna šuj atpakaļgaitā. Šādā veidā var ātri un vienkārši nostiprināt sašūtās vīles.
Auduma padeves zobiņu atslēgšana
Lai piešūtu pogas, lāpītu vai veidotu dekoratīvo apdari „brīvās pārvietošanas” tehnikā, iespējams atslēgt auduma padeves zobiņus.
7-punktu zobstieņa mehānisms
Šis unikālais mehānisms ļauj uzsākt šūšanu no pašas auduma malas. 7-punktu zobstieņa mehānisms nodrošina arī pat piecu vai sešu auduma kārtu kvalitatīvu sašūšanu, neveidojot nobīdes starp auduma kārtām.
Šūšana ar dubulto adatu
Lai nošūtu precīzi paralēlas vīles vai izveidotu skaistu dekoratīvo apdari, šujmašīnai var uzstādīt dubulto adatu. Var izvēlēties dubultās adatas ar dažādiem attālumiem starp adatām (2mm, 2.5mm, 4mm, 6mm). 
Šūšanas ātruma ierobežošana
Uzstādot šūšanas ātruma ierobežotāju pret atzīmi >> vai > (uz šujmašīnas korpusa vai pedāļa), pat spiežot ar lielu spēku uz pedāli, šūšanas ātrums būs samazināts. Šo iespēju parasti izmanto šujot sarežģītas izstrādājuma detaļas vai iesācēji šūšanā.
Diega ievēršanas palīgierīce
Šī palīgierīce nodrošina ātru un vienkāršu diega ievēršanas procesu, neradot ne mazāko piepūli Jūsu acīm.
Automātisks nostiprinājums
Vīles sākuma un beigu nostiprinājums ar dažiem ļoti neliela izmēra taisnajiem dūrieniem. Šo funkciju var arī ieprogrammēt vīles nobeigumā. 
Adatas augšējās/apakšējās pozīcijas taustiņš
Šī funkcija ļauj izvēlēties adatas pozīciju pārtraucot šūšanu. Jūs variet norādīt, lai adata paliek augšējā pozīcijā (nākošās vīles uzsākšanai) vai, lai tā paliek audumā (pagriezienos auduma stūrī).
Start/stop taustiņš
Šo taustiņu izmanto, lai uzsāktu vai pārtrauktu šūšanu. Dažus pirmos dūrienus šujmašīna sāks šūt lēni, pēc tam ātrums palielinās, ja nav uzstādīts šūšanas ātruma ierobežojums. Start/stop taustiņu nevar izmantot, ja šujmašīnai pieslēgts pedālis.
"Brīvā pleca" platforma aprocēm
Noņemamā piederumu kastīte ļauj pārvērst darba virsmu tā, lai ērti varētu šūt cilindriskas detaļas vai bērnu apģērbus. Pavelciet piederumu kastīti pa kreisi un noņemiet to.
Vienkārša pēdiņas maiņa
Piespiediet sviru pēdiņas aizmugurē un noņemiet pēdiņu. Lai uzstādītu jaunu pēdiņu, novietojiet to zem pēdiņas turētāja un nolaidiet pēdiņas pacēlēju.
Darba virsmas apgaismojums (LED)
Lai šūšanas laikā varētu labi pārskatīt šūšanas laukumu, šujmašīnai ir lampiņa (LED) darba virsmas apgaismošanai.
Diega nogriezējs
Šujmašīnas korpusa kreisajā malā ir iebūvēts diega nogriezējs. Pēc vīles nošūšanas audumu pavelk uz aizmuguri, tālāk turpina virzīt uz priekšu, ievadot diegus nogriezējā un nogriež diegus. Šujmašīnā palikušie diegu gali ir atstāti tādā garumā, lai varētu uzsākt šūt nākamo vīli. 
Adatu plāksnīte ar atzīmēm vīles platumam
Līnijas uz adatas plāksnītes palīdz atmērīt vīles pielaiduma platumu. Skaitļi uz adatas plāksnītes norāda attālumu no adatas centrālās pozīcijas līdz pielaiduma atzīmei. Parasti norādītas vīles pielaiduma atzīmes uz adatas plāksnītes ir 5mm, 10mm, 15mm un 20mm. 
Kastīte piederumu uzglabāšanai
Piederumu kastīte pēdiņu, spolīšu un citu aksesuāru uzglabāšanai.
Rokturis pārnēsāšanai
Lai šujmašīnu varētu ērti pārvietot, tai ir rokturis. 
Komplektācijā 5 pēdiņas
Šujmašīnas komplektācijā ir 5 pēdiņas, ar kuru palīdzību būs iespējams vienkāršāk izpildīt dažādas specifiskas šūšanas operācijas.