Pēdiņa Husqvarna VIKING slēptajam rāvējslēdzējam

Slēpto rāvējslēdzēju iešuj pirms izstrādājuma vīļu sašūšanas. Zem pēdiņas ir divas gropītes, kuras atbīda audumu un palīdz pārvietot rāvējslēdzēju. Rāvējslēdzējam jābūt vismaz 3cm garākam par aizdarei atvēlēto garumu.
Aizvietošanas kods: 920458096.


15.90 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING rāvējslēdzējam šaurā

Šauro rāvējslēdzēja pēdiņu var izmantot rāvējslēdzēja iešūšanai, lentīšu, prievīšu u.c. piešūšanai. Šo pēdiņu var novietot adatai gan labajā, gan kreisajā pusē un gropītes zem pēdiņas palīdz labāk pārvietot audumu.

 


15.40 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING teflona

Šujot ādu, vinilu vai mākslīgo ādu ieteicams izmantot teflona pēdiņu H, jo tā nepielīp pie šujamā materiāla. Teflona pēdiņu var izmantot dažādiem dūrienu veidiem, arī šujot pogcaurumus.

 


14.90 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING savilkuma veidošanai

Ar pēdiņu savilkuma veidošanai var izveidot savilkumu vienam auduma gabalam un vienlaicīgi piešūt to pie otra auduma gabala. Pēdiņa ir piemērota plāniem un vidēji bieziem audumiem. Taisnais dūriens (adata kreisajā pozīcijā), dūriena garums 3 – 6mm. Jo lielāks dūriena garums, jo lielāks savilkums veidosies.

 


16.10 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING gumijas piešūšanai

Pēdiņas gumijas vadīšanas mehānisms šūšanas laikā izstiepj gumiju un to var vienmērīgi piešūt pie auduma. Var izmantot 6-12mm platu gumiju. Pēdiņu izmanto šujot sporta apģērbus, veļu u.c.

 


20.80 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING maliņas ielocīšanai 5mm

Pēdiņu maliņas ielocīšanai izmanto plānu un vidēji biezu audumu malu apstrādei. Ievadot auduma maliņu pēdiņas izveidotajā ielocīšanas mehānismā, auduma mala tiek divas reizes ielocīta un nošūta ar taisno dūrienu. Lai pēdiņai vieglāk būtu precīzi ielocīt maliņu, ieteicams vispirms ar roku divas reizes nolocīt auduma maliņu (apmēram 2cm garumā), nošūt ar taisno dūrienu un tad ievadīt pēdiņas ielocīšanas mehānismā.


17.80 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING auklas iešūšanai

Ar šo pēdiņu var ātri un precīzi iešūt auklu. Var izmantot jau gatavas, veikalā nopērkamas lentas ar iestrādātu auklu vai arī izgatavot tās pats. Pēdiņu izmanto tāpat kā pēdiņu apmalojuma iešūšanai, tikai šī pēdiņa ir paredzēta darbam ar daudz biezāku auklu.

 


17.30 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING slīpā diega lentītei 6mm

Pēdiņa palīdz apšūt auduma malu ar slīpā diegā piegrieztu lentīti (lentītes maliņas iepriekš jau ir iegludinātas). Ar šķērēm vai cita spica priekšmeta palīdzību ievada lentīti pēdiņas konusveida pagarinājumā un ievada audumu pēdiņā. Šuj ar taisno dūrienu vai jebkuru citu dūriena veidu.


23.40 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING overloka dūrienam J

Pēdiņa J ir paredzēta malu apstrādei. Plāksnīte pēdiņas sānos neļauj auduma malai ielocīties. Šo pēdiņu var izmantot šujot overloka dūrienus.

 


7.10 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING slēptajai apakšmalai - regulējama

Regulējamās pēdiņas vienu pusi var bīdīt pa labi vai pa kreisi, lai varētu izvēlēties piemērotāko auduma atlocīšanas daudzumu. 


11.20 Eur
Pēdiņa Husqvarna VIKING kopēšanas dūrienam

Ar šo pēdiņu var pārnest piegrieztni no papīra uz audumu, izveidot cilpas vai bārkstis un nošūt atvērtās vīles. Uzstādiet zig - zag dūrienu (dūriena garums 1.5 - 2.5mm, platums 3mm). Uzlieciet pēdiņu, nedaudz atslābiniet augšējā diega spriegojumu.

 


13.40 Eur
Spolīte Husqvarna VIKING

Spolītes paredzētas šujmašīnas apakšējā diega uztīšanai.


SVARĪGI:
šī spolīte ir piemērota tikai Husqvarna VIKING Zviedrijā ražotajām šujmašīnām un Husqvarna VIKING Sapphire sērijas šujmašīnām. 


0.50 Eur
Palīgierīce Husqvarna VIKING pogas piešūšanai

Ar šīs plāksnītes palīdzību var piešūt pogu un izveidot tai kājiņu. Plāksnītes viens gals ir biezāks, un tas ļauj izveidot pogai divas, dažāda garuma kājiņas. Plāksnīti var izmantot arī šujot pāri ļoti biezām vīlēm, lai atvieglotu pēdiņas pāreju. 


2.30 Eur
Nazītis ārdīšanai

Nazītis paredzēts vīļu izārdīšanai un pogcaurumu pārgriešanai. 


2.20 Eur