Ja neatradi meklēto tad, vaicā mums !

Aktualitātes

Šūšanas kursi

Ja Tu vēlies šūt, bet vēl neproti to, vai vēlies papildināt savas prasmes, izmanto izdevību un apgūsti jaunas zināšanas mūsu šūšanas apmācību programmās! Mēs esam izveidojuši programmas gan iesācējiem, gan šuvējiem ar pamata zināšanām.

Piesakies!

Akadēmija

Kas ir tekstilmozaīka (Quilt)?

Tekstilmozaīka – angļu valodā Patchwork vai Quilt pie mums pazīstama ir tikai nesen. Šīs tehnikas vēsture ir ļoti sena un fascinējoša. Sākums tai var būt Ēģiptē, Ķīnā kā arī Persijas vai Indijas laukos.

Kā izvēlēties šujmašīnu?

Šujmašīna ir iekārta, kuru iegādājas lietošanai ilgākam laika periodam. Tāpēc iepriekš ir svarīgi iegūt, pēc iespējas, pilnīgāku informāciju par Jums piemērotāko šujmašīnas modeli. Vislabāk šādu informāciju Jums sniegs specializētajos šujmašīnu veikalos, kur vienmēr būs visplašākais šujmašīnu un to aksesuāru piedāvājums. Lai atvieglotu izvēli uz kuru specializēto veikalu doties, iepriekš var internetā apmeklēt šujmašīnu ražotāju mājas lapas.

Pirms šujmašīnas pirkšanas, svarīgi ir apzināties, cik biežai lietošanai un kādiem nolūkiem šujmašīna tiks iegādāta- ar to dažreiz tiks laboti apģērbi vai tā būs paredzēta visu veidu apģērbu šūšanai.

Ieteicams:

1. Izvēlēties, kādas klases un kategorijas šujmašīna Jums nepieciešama. Tas ietekmēs arī ražotāja izvēli.

2. Pievērsiet uzmanību, kurā valstī šujmašīna ir izgatavota. Mūsdienās daudzi pasaulē pazīstami šujmašīnu ražotāji savas ražotnes ir pārcēluši uz trešās pasaules valstīm, kurās ir zemāk atalgots darbaspēks. Diemžēl, šujmašīnas kvalitāte šajā gadījumā ir zemāka.

3. Pārliecinieties, ka tā ražotāja šujmašīnai, kuru esiet izvēlējušies, ir oficiālie izplatītāji un servisa centrs Latvijā.

4. Noskaidrojiet, vai pēc šujmašīnas iegādes varēsiet saņemt papildus bezmaksas konsultāciju vai apmācību, ja tāda būs nepieciešama.

Pērkot šujmašīnu specializētajā veikalā:

1. Informējiet pārdevēju par to, kāda veida šūšanas darbiem Jūs vēlaties iegādāties šujmašīnu.

2. Kopā ar pārdevēju izanalizējiet vairāku modeļu atšķirības un priekšrocības.

3. Salīdziniet komplektācijā ietilpstošo piederumu daudzumu un pielietojuma nozīmi.

4. Lūdziet, lai pārdevējs demonstrē Jūsu izvēlēto šujmašīnu darbībā, nošujot dūrienu paraugus uz dažāda veida un biezuma audumiem (vislabāk, ja tie ir pēc Jūsu izvēles, līdzi paņemtie auduma gabaliņi).

5. Pārdevēja uzraudzībā, nošujiet dažus vīļu veidus, lai pārliecinātos, ka izvēlētā šujmašīna atbilst Jūsu prasībām, un Jums ir saprotamas šujmašīnas pamatfunkcijas.

6. Noskaidrojiet, kādi šujmašīnas papildus piederumi (pēdiņas, adatas, spolītes u.c.) ir pieejami, un kādiem nolūkiem katrs no šiem aksesuāriem ir paredzēts.

7. Iepazīstieties ar garantijas noteikumiem un tehniskās apkopes iespējām.

8. LAI JAUNĀ ŠUJMAŠĪNA SAGĀDĀ JUMS TIKAI PRIEKU!


Izstrāde un atbalsts